Producenci
Vector Kalkulator kieszonkowy KAV CH-853, 8-cyfrowy,.83x53mm, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał przycisku | Guma |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Ilość klawiszy | 26 klaw. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Kalkulator kieszonkowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Baterie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Wydajność | |
| Konwersja pomiędzy | Procent |
| Zapis symboliczny | Pierwiastek |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wyświetlacz | |
| Wychylny ekran | Nie |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Ilość wyświetlanych linii | 1 |
| Drugi ekran | Nie |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Ilość cyfr na wyświetlaczu | 8 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. Trzymać z dala od dzieci. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące