Producenci
Vector Kalkulator naukowy KAV CS-103, 279 funkcji, 80x170mm, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Model | Kalkulator naukowy |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ilość klawiszy | 47 klaw. |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Typ baterii | LR44 |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Ilość baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wydajność | |
| Liczba funkcji | 279 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Wyświetlacz | |
| Ilość wyświetlanych linii | 2 |
| Cyfrowy separator przecinek | Tak |
| Podświetlany ekran | Nie |
| Wychylny ekran | Nie |
| Łatwy do odczytu wyświetlacz | Tak |
| Drugi ekran | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. Nie demontować urządzenia samodzielnie. Nie dopuszczać do kontaktu urządzenia z wodą. |
Gwarancja 24 miesiące