Producenci
Velbon EX-630 statyw Uniwersalny 3 noga(i) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba sekcji nóg | 3 |
| Ilość nóg | 3 |
| Głowica statywu | QB-46 |
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,69 kg |
| Wysokość (max.) | 168 cm |
| Wysokość (min) | 61,4 cm |
Gwarancja 24 miesiące