Producenci
Venta LW45 Classic Original nawilżacz powietrza Naturalny 10 l Biały 6,5 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski |
| Technika parowania | Naturalny |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Certyfikaty zgodności | WEEE CE GS mark EAC |
| Wydajność nawilżania | 499 ml/h |
| Pojemność zbiornika na wodę | 10 l |
| Funkcja oczyszczania powietrza | Nie |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do | 68 m² |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Ilość prędkości | 3 |
| Konstrukcja | |
| Kolor panelu sterowania | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Status |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Moc | |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Moc | 6,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące