Producenci
Verbatim 32087 przenośny telewizor / monitor Przenośny monitor Czarny 33,8 cm (13.3") 1920 x 1200 px
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ produktu | Przenośny monitor |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 13 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 925 g |
| Wydajność | |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-C USB Type-A na USB Type-C HDMI |
| Walizka | Tak |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Typ HD | WUXGA |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port USB | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB | 3 |
| Typ portu USB | USB Type A/USB Type-C |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Tuner telewizyjny | |
| Typ tunera | Nie |
Gwarancja 24 miesiące