Producenci
Verbatim 32239 monitor komputerowy 43,9 cm (17.3") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LCD Ekran dotykowy Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 19 kWh |
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | A |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | A |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 19 kWh |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1922303 |
| Wydajność | |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Długość kabla zasilającego | 1 m |
| Przewody | USB Type-C Prąd przemienny HDMI |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowy |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność wyświetlacza (szczytowa) | 400 cd/m2 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ produktu | Przenośny monitor |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p 1080p |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 17,3" |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 85° |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 2 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 1 |
| HDMI | Tak |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ portu ładowania | USB Type-C |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość portów USB | 3 |
| Wysokość produktu | 248 mm |
| Głębokość produktu | 13,5 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 1,64 kg |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Gwarancja 24 miesiące