Producenci
Verto 60H968 Zestaw otwornic bi-metalowych
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiednie do materiałów | Stal nierdzewna Stal Drewno |
| Rodzaj wiertła | Zestaw wierteł |
| Kierunek obracania | Reguła prawej dłoni |
| Długość robocza | 3,8 cm |
| Średnica wiertła | 6,8 cm |
| Właściwe wykorzystanie | Piła do wiercenia otworów |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba wierteł | 7 szt. |
Gwarancja 24 miesiące