Producenci
Verto Professional 50 m, 1/2" wąż ogrodowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba warstw | 3 |
| Kolor produktu | Czerwony Zielony |
| Długość przewodu | 50 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Gwint instalacyjny do wejścia | 1/2 |
| Przeznaczenie | Nad ziemią |
| Maksymalne ciśnienie wody (wkładu) | 25 bar |
| Zawartość opakowania | |
| Końcówka dołączona | Nie |
| Zawiera pistolet natryskowy | Nie |
Gwarancja 24 miesiące