Producenci
Victron Energy Argodiode 140-3AC 3 batteries 140A Retail
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Diodowy izolator akumulatorów |
| Zapobiega rozładowaniu baterii startowej | Tak |
| Niski spadek napięcia | Tak |
| Liczba obsługiwanych akumulatorów jednocześnie | 3 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ mocowania | M8 |
| Połączenie diody kompensacyjnej | 6,3 mm Faston |
| Wejście zasilania alternatora | Tak |
| Rodzaj diod | Schottky |
| Moc | |
| Maksymalny prąd alternatora | 140 A |
| Napięcie baterii | 12 V / 24 V |
| Maksymalny prąd ładowania | 140 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy