Producenci
Victron Energy BPP010300100R urządzenie do monitorowania jakości energii Wbudowany wyświetlacz Ekran dotykowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | System fotowoltaiczny |
| 24-godzinny monitoring | Tak |
| Zdalne zarządzanie | Tak |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Automatyczne uruchamianie/wyłączanie generatora | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj sterowania | Przyciski Strona www |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Moc | |
| Zakres napięcia DC | 8 - 70 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Ilość slotów kart pamięci | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów VE.Can | 2 |
| Ilość portów VE.Bus | 2 |
| Ilość portów VE.Direct | 2 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy