Producenci
Victron Energy BlueSolar PMW-Pro Charge Controller 12/24-10A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | System fotowoltaiczny |
| Typ produktu | Regulator ładowania |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Czujnik temperatury | Tak |
| Monitoring napięcia | Tak |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Ochrona przed odwrotną polaryzacją | Tak |
| Zabezpieczenie nadprądowe | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP30 |
| Kolor produktu | Szary |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Moc | |
| Wydajność | 98% |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Napięcie akumulatorów DC | 12 / 24 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Waga produktu | 130 g |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 138 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy