Producenci
Victron Energy Ekrano GX 17,8 cm (7") 1024 x 600 px
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | System fotowoltaiczny |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Zdalne zarządzanie | Tak |
| Dedykowana aplikacja | VictronConnect |
| Automatyczne uruchamianie/wyłączanie generatora | Tak |
| 24-godzinny monitoring | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 px |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj sterowania | Za pomocą aplikacji Dotykowe Strona www |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Moc | |
| Zakres napięcia DC | 8 - 70 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 187 mm |
| Głębokość produktu | 29,8 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość slotów kart pamięci | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów VE.Bus | 2 |
| Ilość portów VE.Direct | 3 |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Ilość portów VE.Can | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie powinno być instalowane przez wykwalifikowanego elektryka zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi i przestrzegaj wszystkich zaleceń bezpieczeństwa. Urządzenia nie należy używać w wilgotnym lub mokrym środowisku, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy