Producenci
Victron Energy LYN020102000 szynoprzewód z bolcami 1 szt. Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilny z | Lynx DC |
| Liczba obsługiwanych akumulatorów jednocześnie | 4 |
| Typ produktu | Dystrybutor napięcia |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiał obudowy | ABS |
| Typ mocowania | M8 |
| Moc | |
| Zakres napięcia DC | 9 - 60 V |
| Maksymalny prąd | 1000 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 290 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy