Producenci
Victron Energy Modułowy monitor akumulatora do systemy dystrybucji napięcia DC LYNX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilny z | Lynx DC |
| Przeznaczenie | System fotowoltaiczny |
| Typ produktu | Dystrybutor napięcia |
| Konstrukcja | |
| Typ mocowania | M8 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Stopień ochrony IP | IP22 |
| Materiał obudowy | ABS |
| Moc | |
| Napięcie akumulatorów DC | 12 / 24 / 48 V |
| Zakres napięcia DC | 9 - 70 V |
| Maksymalny prąd | 1000 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Szerokość produktu | 190 mm |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy