Producenci
Victron Energy Phoenix Inverter 24/5000 230V Smart
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Monitoring napięcia | Tak |
| Wydajność | 95% |
| Dedykowana aplikacja | VictronConnect |
| Rodzaj prądu | DC/AC |
| Tryb ECO | Tak |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Przeznaczenie | Panel słoneczny |
| Klasa ochrony | a - g |
| Praca w trybie trójfazowym i równoległym | Nie |
| Konstrukcja | |
| Typ mocowania | M8 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Stal |
| Bluetooth | Tak |
| Ilość portów VE.Direct | 1 |
| Moc | |
| Moc szczytowa | 10000 W |
| Moc pozorna | 5000 VA |
| Napięcie wejściowe DC | 24 V |
| Napięcie wejściowe | 18,6 - 34 V |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc wyjściowa przy 40°C | 3700 W |
| Moc przy zerowym obciążeniu | 18 W |
| Moc wyjściowa przy 25°C | 4000 W |
| Moc wyjściowa przy 65°C | 2800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 295 mm |
| Waga produktu | 29 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy