Producenci
Victron Energy Quattro 48/5000/70-100/100 230V VE.Bus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Praca w trybie trójfazowym i równoległym | Tak |
| Kompatybilność z marką | Victron Energy |
| Rodzaj prądu | DC/AC |
| Klasa ochrony | a - g |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Przeznaczenie | Panel słoneczny |
| Wydajność | 95% |
| Konstrukcja | |
| Ilość portów VE.Bus | 1 |
| Liczba wejść AC | 2 |
| Liczba wyjść AC | 2 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Aluminium |
| Liczba równoległych portów komunikacyjnych | 2 |
| Diody LED | Tak |
| Wyjścia przekaźnikowe | 3 |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ mocowania | M6 |
| Moc | |
| Moc wyjściowa przy 25°C | 4000 W |
| Napięcie ładowania (płynne) | 55,2 V |
| Maksymalny prąd zasilający | 2 x 100 A |
| Moc pozorna | 5000 VA |
| Moc przy zerowym obciążeniu | 35 W |
| Ładowanie bieżącego akumulatora | 70 A |
| Moc wyjściowa przy 65°C | 3000 W |
| Moc wyjściowa przy 40°C | 3700 W |
| Napięcie ładowania (absorpcja) | 57,6 V |
| Moc szczytowa | 10000 W |
| Napięcie wejściowe DC | 48 V |
| Napięcie wejściowe AC | 187 - 265 V |
| Zakres częstotliwości | 45 - 65 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe | 38 - 66 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 328 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 30 kg |
| Warunki pracy | |
| Stopień ochrony IP | IP21 |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy