Producenci
Viewsonic TD1655 monitor komputerowy 39,6 cm (15.6") 1920 x 1080 px Full HD LED Ekran dotykowy Przeznaczony dla wielu użytkowników Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 8 W |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 8 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | C |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 385512 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 223 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 355 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 16 mm |
| Waga (z podstawą) | 1 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,3 kg |
| Szerokość opakowania | 440 mm |
| Głębokość opakowania | 288 mm |
| Wysokość opakowania | 89 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C USB Type-C na USB Type-A Mini-HDMI |
| Wyświetlacz | |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 82 kHz |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 262144 kolorów |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 800 (WXGA) 1600 x 900 720 x 480 640 x 480 (VGA) 1440 x 900 (WXGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1360 x 768 (WXGA) 720 x 576 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1152 x 870 1280 x 960 1400 x 1050 (SXGA+) 720 x 400 1366 x 768 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) 832 x 624 800 x 600 (SVGA) |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6,5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Typ ekranu dotykowego | Przeznaczony dla wielu użytkowników |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 39,6 cm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 800:1 |
| Multimedia | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 1,6 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -20 - 60° |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | 1 |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Część widoczna ekranu | 344 x 194 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS REACH CE |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Bronze |
Gwarancja 24 miesiące