Producenci
Viewsonic TD2423 monitor komputerowy 59,9 cm (23.6") 1920 x 1080 px Full HD LED Ekran dotykowy Przeznaczony dla wielu użytkowników Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Grubość szkła | 1,85 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 16,5 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 14 kWh |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Pobór mocy | 15,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ zasilacza | Prąd przemienny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | D |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 368719 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 4,7 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 571 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,2 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 348 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 61 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 571 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 101 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 348 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| AMD FreeSync | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 166 mm |
| Szerokość opakowania | 645 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Wysokość opakowania | 422 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Audio (3.5mm) USB typu A na USB typu B Prąd przemienny HDMI |
| Wyświetlacz | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Typ ekranu dotykowego | Przeznaczony dla wielu użytkowników |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 59,94 cm |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Technologia touchscreen | Podczerwień |
| Rozmiar plamki | 0,271 x 0,271 mm |
| Typ matrycy | VA |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 82 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 75 Hz |
| Przekątna ekranu | 23,6" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 7 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Ergonomia | |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | 22 - 38° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Ilość portów upstream | 1 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port DVI | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Część widoczna ekranu | 521 x 293 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE REACH RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | EPEAT Silver |
Gwarancja 24 miesiące