Producenci
Viewsonic VA2406-h monitor komputerowy 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LED Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 25 kWh |
| Pobór mocy (max) | 27 W |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 440454 |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy | 25 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 189 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 423 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 323 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 540 mm |
| Waga (z podstawą) | 3,4 kg |
| Waga (bez podstawy) | 3 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 51 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 420 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,8 kg |
| Szerokość opakowania | 622 mm |
| Głębokość opakowania | 144 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Przewody | VGA |
| Wyświetlacz | |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 50000000:1 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ HD | Full HD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 104% |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 50 - 75 Hz |
| Typ matrycy | VA |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 24 - 86 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 5000:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
Gwarancja 24 miesiące