Producenci
Viewsonic VB-WMK-001-2C uchwyt / stojak do monitorów 2,49 m (98") Ściana Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Orientacja | Krajobraz |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,18 kg |
| Wysokość produktu | 650 mm |
| Szerokość produktu | 960 mm |
| Głębokość produktu | 51,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1005 mm |
| Wysokość opakowania | 285 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,14 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Montaż | |
| Typ mocowania | Ściana |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,49 m (98") |
| Minimalna wielkość ekranu | 116,8 cm (46") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ montażu | Śruby |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Dystans do ściany (min.) | 4,6 cm |
Gwarancja 24 miesiące