Producenci
Viewsonic VP Series VP2768a LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor nóżek | Czarny |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Pozycjonowanie na rynku | Projektowanie grafiki |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 17,36 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 21 kWh |
| Pobór mocy | 20,29 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 356046 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 4,7 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 353 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 541 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 215 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 50 mm |
| Waga (z podstawą) | 7 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Wydajność | |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 740 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,1 kg |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny USB USB Type-C DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Rozmiar plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 90 kHz |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 75 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ HD | Quad HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | IPS |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Oś obrotu | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obracany | 0 - 120° |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 0 - 180° |
| Obrotowe | Tak |
| Liczba języków OSD | 14 |
| OSD | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Porty i interfejsy | |
| HDCP | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów upstream | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Wejście audio | Nie |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C USB Typu B |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące