Producenci
Viewsonic VP2768A-4K monitor komputerowy 68,6 cm (27") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 41 kWh |
| Pobór mocy (max) | 180 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Pobór mocy | 39,1 W |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 566526 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 353 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 215 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 413 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 613 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,7 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 50 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,4 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,9 kg |
| Szerokość opakowania | 740 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 417 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1300:1 |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 15 - 136 kHz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 24 - 75 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p |
| Ekran matowy | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Ergonomia | |
| Obrotowe | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Obracany | -60 - 60° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Liczba portów USB Typu-C upstream (ilość) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Type-C USB Typu B |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące