Producenci
Viewsonic VP56 monitor komputerowy 81,3 cm (32") 3840 x 2160 px 4K Ultra HD LED Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 33 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 53 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 932888 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
| Pobór mocy | 46 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (bez podstawy) | 7,2 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 66 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 265 mm |
| Waga (z podstawą) | 10,9 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 715 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 423 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 513,8 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 715 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 326 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,3 kg |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Szerokość opakowania | 840 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | DisplayPort HDMI USB Type-C USB Typu-A |
| Wyświetlacz | |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 91% |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 128% |
| Ekran matowy | Tak |
| Standard gamy kolorów | Adobe RGB |
| Typ matrycy | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 20000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 136 kHz |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 75 Hz |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 350 cd/m2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Głębia kolorów | 10 bit |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,182 x 0,182 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Ergonomia | |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | 120 - 120° |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 21° |
| Kensington Lock | Tak |
| Oś obrotu | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | 90 - 90° |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB Typu-B (ilość) | 1 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Ilość portów USB Typu A downstream | 2 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. |
Gwarancja 24 miesiące