Producenci
Viewsonic VX Series VX2776-SMH LED display 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przednia osłona | Srebrny |
| Kolor nóżek | Srebrny |
| Konstrukcja bezramkowa | Tak |
| Odłączana podstawa | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 18 W |
| Pobór mocy | 24 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 24 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 391334 |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 443 mm |
| Waga (z podstawą) | 4 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 184 mm |
| Waga (bez podstawy) | 3,6 kg |
| Wysokość (bez podstawy) | 357 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 614 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 614 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 49 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 702 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Wysokość opakowania | 462 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1440 x 900 (WXGA+) 640 x 480 (VGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) 720 x 400 1024 x 768 (XGA) 800 x 600 (SVGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 1024 (SXGA) |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Rozmiar plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 83 kHz |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,58 cm |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,8 cm |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 100% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kolory wyświetlacza | 16.78 millionów kolorów |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Typ matrycy | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ergonomia | |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Liczba języków OSD | 14 |
| Standard VESA | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -3 - 21° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| OSD | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące