Producenci
Viewsonic VX Series VX3218C-2K monitor komputerowy 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad HD LED Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Pobór mocy (max) | 43 W |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 36 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 31 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy | 34 W |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1335523 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 709 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 513 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 228 mm |
| Waga (z podstawą) | 4,8 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 93 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 419 mm |
| Waga (bez podstawy) | 4,2 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 709 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Wydajność | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| AMD FreeSync | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 523 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,8 kg |
| Szerokość opakowania | 970 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 170 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m2 |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ HD | Quad HD |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Rozmiar plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 72% |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ matrycy | VA |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3500:1 |
| Ekran matowy | Tak |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 103% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 80 cm |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 20° |
| Kensington Lock | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Gwarancja 24 miesiące