Producenci
Viewsonic VX Series VX3276-2K-mhd 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px LED Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Certyfikat EnergyStar | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 36 W |
| Pobór mocy | 41 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 6,2 kg |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 230 mm |
| Wysokość produktu | 416,4 mm |
| Głębokość produktu | 38,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 503,9 mm |
| Szerokość produktu | 712,9 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 712,9 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Nie |
| AMD FreeSync | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 498 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Szerokość opakowania | 785 mm |
| Przewody | Prąd przemienny HDMI |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | IPS |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Kolory wyświetlacza | 1.073 billionów kolorów |
| Typ HD | Quad HD |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 39,3 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 69,8 cm |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 75 Hz |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| DDC/CI | Tak |
| Długość przekątnej ekranu | 80 cm (31.5") |
| Powierzchnia wyświetlacza | Matowy |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 250 cd/m² |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 75% |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Zasięg skanowania w poziomie | 24 - 113 kHz |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,273 x 0,273 mm |
| Multimedia | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Ergonomia | |
| Gniazdo zamknięcia przewodu | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panela | 100 x 100 mm |
| Zakres kąta nachylenia | -4 - 15° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Opcja regulacji wysokości | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDCP | Tak |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Port DVI | Nie |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba DisplayPorts | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Maksymalne zużycie mocy | 43 W |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |