Producenci
Viewsonic VX Series VX3418-2KPC LED display 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px Wide Quad HD Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (max) | 48 W |
| Pobór mocy | 36 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 30 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 36 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1100472 |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 23,8 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 542,3 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 362 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 125 mm |
| Waga (z podstawą) | 7,6 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 806 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 806 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 331 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 90% |
| Wydajność | |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 888 mm |
| Wysokość opakowania | 528 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,2 kg |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny DisplayPort |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 80000000:1 |
| Kształt ekranu | Zakrzywiony |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran matowy | Tak |
| Głębia kolorów | 6 bit |
| Typ matrycy | MVA |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 144 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31,469 - 217,32 kHz |
| Typ HD | Wide Quad HD |
| Klasyfikacja krzywizny ekranu | 1500R |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 px |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m2 |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Natywna proporcja obrazu | 21:9 |
| Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| OSD | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 8,4 cm |
| Kensington Lock | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 5 - 10° |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| HDMI | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85285210 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy monitora, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Monitor należy ustawić na płaskiej i stabilnej powierzchni, aby uniknąć przewrócenia i uszkodzenia. Przed czyszczeniem odłącz monitor od źródła zasilania. |
Gwarancja 24 miesiące