Producenci
WANBO Cube 2 Pro 500 ANSI lumenów LCD 1080p (1920x1080) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Poziom hałasu | 28 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 65 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Wysokość produktu | 212 mm |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Sieć | |
| Smart TV | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Współczynnik zbliżenia | 1.2:1 |
| Ostrość | Automatyczna |
| Projektor | |
| Odległość projekcji | 1,2 - 3,5 m |
| Jasność projektora | 500 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Technologia projekcji | LCD |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 3302 mm (40 - 130") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000:1 |
| Projektor smart | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | LED |
Gwarancja 24 miesiące