Producenci
WD Blue SN5100 2TB PCIe M2 WDS200T5B0E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TCG Pyrite |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 7100 MB/s |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Prędkość zapisu nośnika | 6700 MB/s |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1750000 h |
| Współczynnik TBW | 900 |
| Typ pamięci | QLC 3D NAND |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Szyfrowanie sprzętu | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| Losowy zapis (4KB) | 1300000 IOPS |
| Losowy odczyt (4KB) | 1000000 IOPS |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Moc | |
| Średni pobór mocy (odczyt) | 4,1 W |
| Średni pobór mocy (zapis) | 4,1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 2,38 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 5,7 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Wibracje podczas pracy | 5 G |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 85 °C |
| Wstrząsy podczas pracy | 1500 G |
| Wibracje podczas przechowywania | 4,9 G |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 21 mm |
| Wysokość opakowania | 126 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 49 g |
| Szerokość opakowania | 101,6 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | CB RoHS RCM KCC Federalna Komisja Łączności (FCC) UKCA BSMI CE UL ICES VCCI |
Gwarancja 60 miesięcy