Producenci
WENTYLATOR AEROCOOL PGS DUO 14 ARGB 6pin 140mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Model | Chlodnica/wentylator |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 23,2 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1000 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach. Przechowuj z dala od dzieci. Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją. |
Gwarancja 24 miesiące