Producenci
WENTYLATOR AEROCOOL PGS SPECTRO 12 FRGB (120mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3,6 W |
| Natężenie znamionowe | 0,30 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 6 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 h |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,6 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,31 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 1000 RPM |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Typ łożyska | Łożysko tulejowe |
| Maksymalny przepływ powietrza | 35,8 ft³/min |
Gwarancja 24 miesiące