Producenci
WENTYLATOR AEROCOOL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,15 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 6 V |
| Pobór mocy | 1,8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 25 x 120 mm |
| Wydajność | |
| Model | Zestaw chłodzący |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,31 mmH2O |
| Przeznaczenie | Płyta główna |
| Maksymalny przepływ powietrza | 35,8 ft3/min |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 19,6 dB |
| Prędkość obrotowa (max) | 1000 RPM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 60000 h |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |