Producenci
WENTYLATOR ARCTIC BIONIX P140 (WHITE) 140mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Złącze wentylatora | 4-pin + 4-pin |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Liczba łopatek wentylatora | 5 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 1,8 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Szerokość opakowania | 148 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane gniazda procesora | Nieobsługiwany |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 25,5 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Odpowiednia lokalizacja | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1950 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Procesor | Nieobsługiwany |
| Poziom hałasu | 0,45 sony/sonów |
| Przepływ powietrza | 131,92 m3/h |
| Model | Wentylator |
| Maksymalny przepływ powietrza | 77,6 ft3/min |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |