Producenci
WENTYLATOR ARCTIC F14 PWM PST Value Pack 140mm Pack of 5pcs
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Napięcie | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,11 A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Wysokość opakowania | 143 mm |
| Głębokość opakowania | 29 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 217 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Wydajność | |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Model | Wentylator |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Maksymalny przepływ powietrza | 74 ft3/min |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Przepływ powietrza | 126 m3/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 26 dB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1350 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Poziom hałasu | 0,5 sony/sonów |