Producenci
WENTYLATOR ARCTIC F14 Value Pack (black) 140mm Pack of 5pcs
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,2 A |
| Napięcie | 12 V |
| Napięcie rozruchu | 6 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Wysokość opakowania | 148 mm |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 990 g |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 0,3 sony/sonów |
| Prędkość obrotowa (max) | 1350 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,3 mmH2O |
| Przepływ powietrza | 126 m3/h |
| Model | Wentylator |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Maksymalny przepływ powietrza | 74 ft3/min |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |