Producenci
WENTYLATOR ARCTIC F9 PWM 90mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,09 A |
| Napięcie rozruchu | 8,5 V |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 92 mm |
| Głębokość opakowania | 27 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Wysokość opakowania | 96 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość opakowania | 96 mm |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Waga produktu | 82 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 95 g |
| Wydajność | |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 43 ft3/min |
| Procesor | Brak obsługi |
| Prędkość obrotowa (max) | 1800 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 150 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przepływ powietrza | 73,1 m3/h |
| Obsługiwane gniazda procesora | Brak obsługi |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Poziom hałasu | 0,4 sony/sonów |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba śrub | 4 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmieszczenie otworów do mocowania (SxG) | 82,5 x 82,5 mm |