Producenci
WENTYLATOR ARCTIC P14 PWM PST (white/white) 140mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Moc | |
| Natężenie znamionowe | 0,12 A |
| Napięcie rozruchu | 6 V |
| Napięcie | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,4 m |
| Szerokość opakowania | 143 mm |
| Wysokość opakowania | 143 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Głębokość opakowania | 29 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 230 g |
| Waga produktu | 194 g |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa (min) | 200 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 72,8 ft3/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,4 mmH2O |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Przepływ powietrza | 123,69 m3/h |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu | 0,3 sony/sonów |
| Prędkość obrotowa (max) | 1700 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba śrub | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
Gwarancja 120 miesięcy