Producenci
WENTYLATOR BE QUIET! Light wings LX 120mm PWM Reverse White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Triman |
| Certyfikaty zgodności | CE UKCA WEEE RoHS |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Konstrukcja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Złącze wentylatora | 3-pin |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Pobór mocy wentylatora | 3,8 W |
| Prąd wentylatora | 0,1 A |
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Natężenie znamionowe | 0,39 A |
| Napięcie | 5 - 13.2 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Ciężar wentylatora | 133 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Szerokość opakowania | 164 mm |
| Głębokość opakowania | 27 mm |
| Wysokość opakowania | 122 mm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 60000 h |
| Typ łożyska | Łożysko typu rifle |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,04 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 28,5 dB |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 48,8 ft³/min |
| Przepływ powietrza | 83 m³/h |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Wentylator |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba śrub | 4 |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 10,8 kg |
| Szerokość kartonu dostawczego | 43,3 cm |
| Długość kartonu do wysyłki | 31,9 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 60 szt. |
| Wysokość kartonu dostawczego | 29 cm |
Gwarancja 36 miesięcy