Producenci
WERA Klucz płaski dwustronny Joker, zestaw 4 sztuk
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Czechy |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 6,7,8,9,10,11,12,13 mm |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 271 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość części | 4 szt. |
| Uchwyt/podstawka | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj narzędzia w miejscu niedostępnym dla dzieci. Regularnie sprawdzaj stan narzędzi w celu uniknięcia uszkodzeń i potencjalnych wypadków. Używaj odpowiedniego sprzętu ochrony osobistej, takiego jak rękawice i okulary ochronne. |
Gwarancja 24 miesiące