Producenci
WIELOFUNKCYJNY TESTER CCTV PFM906
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Żółty |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 950 g |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 286 mm |
| Szerokość opakowania | 313 mm |
| Wysokość opakowania | 96 mm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,1 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11a |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Video | |
| Protokoły PTZ | Pelco-D |
| Funkcje sieci Ethernet LAN | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy