Producenci
WIELOFUNKCYJNY TESTER CCTV PFM907
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowy (LiPo) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,1 kg |
| Wysokość opakowania | 96 mm |
| Głębokość opakowania | 286 mm |
| Głębokość produktu | 136 mm |
| Szerokość opakowania | 313 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Waga produktu | 930 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Funkcje bezprzewodowej sieci LAN | |
| Wi-Fi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Video | |
| Protokoły PTZ | Pelco-D |