Producenci
WIERTARKO-WKR KĄTOWA 18V DDA350Z BEZ AKU MAKITA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Cechy | |
| Wbudowane światło | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka kątowa |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia (pierwszy bieg) | 1800 RPM |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 2,5 cm |
| Maksymalny moment obrotowy | 13,7 N·m |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu baterii z wodą i wilgocią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wrzucać zużytych baterii do zwykłego kosza na śmieci. |
Gwarancja 12 miesięcy