Producenci
WILFA WYCISKARKA SOKÓW SJD - 150B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność dzbanka | 0,8 l |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Ilość prędkości | 1 |
| Części wodoodporne | Tak |
| Zdejmowalny pojemnik na sok | Tak |
| Pojemnik na miąższ | Y 0,5 l |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Pojemność dzbanka na sok | 800 ml |
| Zacisk zabezpieczający | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 150 W |