Producenci
WKRĘTARKA 18V LI-ION 0x2,0Ah 40Nm KARTON SILNIK MABUCHI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wkręcanie | Tak |
| Rodzaj produktu | Wiertarka pistoletowa |
| Kolor produktu | Czerwony Czarny |
| Blokada wrzeciona | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wiercenie udarowe | Nie |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Rodzaj zacisku | Zamek centralny |
| Wiercenie | Tak |
| Klasa ochrony | III |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wydajność | |
| Minimalna szerokość szczęk | 1,5 mm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1650 RPM |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 2,5 cm |
| Maksymalna szerokość szczęk | 1,3 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 71 dB |
| Liczba biegów | 2 |
| Maksymalny moment obrotowy | 40 N·m |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 440 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 82 dB |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Nie |
| Walizka | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Hak do paska w zestawie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące