Producenci
WMF 0413320011 Automatyczny Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bezprzewodowy | Nie |
| pojemność piany | 250 ml |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Model | Automatyczny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 650 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani w innych cieczach. Trzymać z dala od dzieci, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed czyszczeniem. |
Gwarancja 12 miesięcy