Producenci
WMF Bueno 04.1225.0011 ekspres do kawy Półautomatyczny Przelewowy ekspres do kawy 1,7 l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,67 kg |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 326 mm |
| Wydajność | |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Pojemność w filiżankach | 10 filiżanek |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Podgrzewacz | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 291 mm |
| Szerokość opakowania | 212 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,14 kg |
| Wysokość opakowania | 375 mm |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny Chromowy |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Filtr do kawy | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| dzbanek aromatyczny | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Przyrządzanie herbaty | Nie |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Nie |
| Przyrządzanie mocha | Nie |
| Przyrządzanie lungo | Nie |
| Przyrządzanie mleko czekoladowe | Nie |
| Przyrządzanie latte macchiato | Nie |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Nie |
| Przyrządzanie latte | Nie |
| Wiele napojów | Nie |
| Przyrządzanie americano | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Nie |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Przyrządzanie espresso | Nie |
| Przyrządzanie caffe crema | Nie |
Gwarancja 24 miesiące