Producenci
WMF Ceradur Profesjonalna Patelnia Indukcyjna 20cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kształt | Okrągły |
| Model | Patelnia uniwersalna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Indukcja Gaz |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Temperatura (maks) | 400 °C |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 20 cm |
| Wysokość produktu | 46 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Głębokość opakowania | 400 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 920 g |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
Gwarancja 24 miesiące