Producenci
WMF Garnek do gotowania Diadem Plus Zestaw 5szt (07 3355 6040)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Brytfanna | Nie |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Rondel (Rondle) | Tak |
| Patelnia (Patelnie) | Nie |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Garnek parowy | Nie |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Model | Zestaw do gotowania |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Temperatura (maks) | 250 °C |
| Liczba pokrywek w zestawie | 4 |
| Naczynie żaroodporne w zestawie | Nie |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz |
| Patelnia(-e) wok | Nie |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Garnek do gulaszu | Nie |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Rondelek na mleko | Nie |
| Garnek | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica rondla | 16 cm |
| Średnica rondla 2 | 20 cm |
| Średnica rondla 4 | 20 cm |
| Waga produktu | 7,03 kg |
| Średnica rondla 3 | 24 cm |
| Dane opakowania | |
| Pojemność opakowania | 45213 cm³ |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 9 szt. |
| Ilość garnków | 5 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 1232 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 4 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 576 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 24 szt. |
Gwarancja 24 miesiące