Producenci
WMF Kult X 0416270011 0,6 l Blender stołowy 300 W Czarny, Srebrny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Model | Blender stołowy |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Wydajność | |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Funkcja pulse | Nie |
| Pojemność miski | 0,6 l |
| Ilość prędkości | 1 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 245 mm |
| Materiał | |
| Materiał miski do mieszania | Szkło |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące