Producenci
WMF Lono Milk & Choc Elektryczny rozdrabniacz do mleka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość kabla | 1 m |
| Pojemność | 0,5 l |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Model | Automatyczny |
| Moc | |
| Moc | 650 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
Gwarancja 24 miesiące